Akıllı Kilit Çözümleri

Dünya trendlerinin takipçisi olan Approkey , alanında profesyonel kadrosuyla akıllı kilit teknolojisine yeni bir boyut kazandırmayı hedeflemiş ve bu sektörde hizmetini konut ve ofis alanlarında geliştirmiştir.Kalite,güven,kolaylık ve şıklığı ön planda tutan markamız, artık kapılarda kullanılan klasik kilit sistemlerinin yerini akıllı kilit sistemlerine bırakmasını hedefliyor.Bu teknolojiye dönüştürülmesinin zorunlu olduğunu düşünen Approkey günümüzde yapılan bir çok proje akıllı ev ve akıllı ofis sistemlerini içerisinde barındırmasıyla birlikte akıllı ev sistemleriyle entegreli çalışan parmak izli & şifreli & kartlı ve ihtiyaca göre cep telefonu ile dünyanın istenildiği yerinden kilidinize erişim imkanı sağlayabileceğiniz ürünlerini satışa çıkardı.


   Güvenlik                          
Darbe algılama sensörü ile kilidinize yapılacak her türlü sobotaj girişimi hem cep telefonuzda yüksek desi de duyabilir alarm sesi ile sizlere bildirim gönderiyor hemde kilit üzerinde çıkardığı alarm sesi ile caydırıcılık sağlıyor.


  Artık Anahtar Yok
Tatildesiniz ve evinize hizmetlinin girmesi gerekiyor, yada iş yerinizdesiniz cocuklar okuldan bugün eve erken geldi. Approkey Akıllı Kilit Sistemleri ile nerede olduğunuzun bir önemi yok. Approkey akıllı kilit serileri dünyanın istenilen yerinden kilidinize erişim imkanı sağlıyor


  Kontrol sizde
Evinizi günlük, haftalık yada aylık kiraya vermek istiyorsunuz, bunu yaparken de anahtar ile uğraşmak istemiyor, müşterilerin çıkış saatini onların keyfine bırakmak istemiyorsunuz. Approkey APP uygulaması ile rezervasyon yaptıran misafirlerinize bir şifre göndererek, onların sadece sizin belirleyeceğiniz tarihler arasında elektronik kilit sistemini açmasını sağlayabilirsiniz. Yetki süresi dolduğunda kapı artık açılmayacaktır yada bu süreyi daha erkene almak tamamen sizin elinizde.