Akıllı Kilit Sistemlerinde IOT Teknolojisi

Teknolojiye kapınızda başlayın...

Akıllı Kilit Sistemleri İle Standartların Dışına Çıkın

Approkey geliştirdiği yapay zeka teknolojisi ile artık anahtar kullanımına son vermeyi hedefliyor. Güvenlik ve konforu bir arada tutmayı sağlayan kilit sistemlerimiz ile dilerseniz evinizde dilerseniz işletmenizde bu teknolojiyi kullanıp,zaman içerisinde hayatınızı nasıl kolaylaştırdığını göreceksiniz.

Akıllı Kilitler İle Güvenliğinizide Arttırın

Darbe algılama sensörü ile kilidinize yapılacak her türlü sobotaj girişimi cep telefonuzda yüksek db de duyabilir alarm sesi ile sizlere bildirim gönderiyor hemde kilit üzerinde çıkardığı db alarm sesi ile caydırıcılık sağlıyor ve kendisini 180 sn kilitliyor.

Akıllı Kilit Sistemleri İle Prestij Kaçınılmaz Olacak

Approkey rakipsiz sağlamlığı ve şık tasarımı ile sizlere güveni ve estetiği daha kapınızdan başlatıyor Approkey tasarımları ile tüm kapı gruplarında kullanılabilirliğiyle sizin yanınızda.

Herşey Kontolünüz Altında

Tatildesiniz ve evinize hizmetlinin girmesi gerekiyor ya da iş yerinizdesiniz çocuklar okuldan bugün eve erken geldi, Approkey ile nerede olduğunuzun bir önemi yok. Approkey dünyanın istenilen yerinden kilidinize erişim imkanı sağlıyor.Evinizi,günlük, haftalık ya da aylık kiraya vermek istiyorsunuz, bunu yaparken de anahtar ile uğraşmak istemiyor, müşterilerin çıkış saatini onların keyfine bırakmak istemiyorsunuz. Approkey App uygulaması ile rezervasyon yaptıran misafirlerinize bir şifre göndererek, onların sadece sizin belirleyeceğiniz tarihler arasında kilit sistemini açmasını sağlayabilirsiniz.Yetki süresi dolduğunda kapı artık açılmayacaktır yada bu süreyi daha erkene almak tamamen sizin elinizde.

Keşfedin

Ürünlerimiz

AP - 20 Slim

High Quality Smart Lock System

AP - L1

High Quality Smart Lock System